Agenda




zaterdag 1 juniToeristenconcert15.30 uur
zaterdag 1 juni Orde van den Prince Ned Vlaams genootschap, miniconcert16.30-18.30 uur
zondag 2 juniDienst wijk 2/717.15 uur
woensdag 5 juniGebed en moderne Muziek, Severin Bouwman19.30 uur
donderdag 6 juniVerkiezingen Europees parlement 07.00-21.00 uur
vrijdag 7 juni Cantate Domino19.30 uur
zaterdag 8 juniKoor/zangavond Peter Wildeman20.00 uur
zaterdag 8 juniToeristenconcert Ben den Hartog15.30 uur
donderdag 13 juniBurgerlijk huwelijk bruidspaar Kon13.00 uur
donderdag 13 juniHuwelijksdienst bruidspaar Kon14.00 uur
vrijdag 14 juniNacht jeugdactiviteit wijk 116.30-08.00 uur
zaterdag 15 juniToeristenconcert David Strijbis15.30 uur
zaterdag 15 juni koor/zangavond Peter Wildeman19.30 uur
zaterdag 15 juniWandeling kerken voor Stichting Vluchteling, Pottenkade19.00- 22.00 uur
woensdag 19 juniBurgerlijk huwelijk buirdspaar Kleijn-Groenveveld10.30 uur
zaterdag 22 juniStart Bachfestival t/m 29 juni
zaterdag 22 juniOrgelProms- David Dramm, groots werk J.S. Bach22.00-23.30 uur
zondag 23 juniIntrededienst ds. I. Otten + receptie15.00 uur
maandag 24 juniLunchconcert, Bach en improvisatie, Evan Bogerd12.30-13.15 uur
donderdag 27 juniOpening Orgelserie, concert, Nathan Laube20.15 uur
zaterdag 29 juniConcert, Kerk en-Hammondorgel, Cor Ardesch en Carlo de Wijs15.30-16.30 uur
vrijdag 30 juniHeilig Hout processie/gebedsviering/Oud katholieke Kerk 14.30-15.00 uur
woensdag 3 juliOrgelconcert , Euwe en Sybolt de Jong20.00 uur
zaterdag 6 juli Toeristenconcert orgel:Hans Okkerse, Maja Kruidhof:viool15.30 uur
zaterdag 6 juli Koor-zangavond Peter Wildeman20.00 uur
donderdag 11 juliJohan de Witt, diplomering12.00-17.00 uur
vrijdag 12 juliBig Rivers, festival, Grote Kerk-tuin
woensdag 17 juliOrgelconcert Gerben Mourik20.00 uur
zaterdag 20 juli Toeristenconcert , Geurt van Lagen15.30 uur
zondag 21 juli Dienst wijk 2/717.15 uur
zaterdag 27 juli Toeristenconcert, Albert Driessen15.30 uur
woensdag 31 juliOrgelconcert Willeke Smits20.00 uur
zaterdag 3 augustusToeristenconcert, Sander Booij20.00 uur
vrijdag 9 augustusBurgerlijk huwelijk Floor en Linda van Vliet, Lef14.00-15.00 uur
vrijdag 9 augustusMiniconcert, Rivercruises17.00-18.00 uur
zaterdag 10 augustusTour de France femme, kerktuindag/avond
zaterdag 10 augustus Toeristenconcert, Niels de Klerk15.30 uur
zondag 11 augustusTour de France femme, kerktuin12.00-22.00 uur
woensdag 14 augustusOrgelconcert, Erwin Wiersinga20.00 uur
zaterdag 17 augustusToeristenconcert, Maurits Bunt15.30 uur
zaterdag 24 augustusBurgerlijk huwelijk bruidspaar Bruinsma Vleeschouwer13.00-14.00 uur
zaterdag 24 augustusToeristenconcert, Andries Bogerd15.30 uur
zaterdag 24 augustusRockability festival in de tuindag/avond
zondag 25 augustusRockability festival in de tuinmiddag/avond
woensdag 28 augustus Huwelijksreportage bruidspaar de Kraker09.00-10.30 uur
woensdag 28 augustus 2024Orgelconcert, Cor Ardesch 20.00 uur
vrijdag 30 augustus Muziek voor elkaar, kinderzangdienst
zaterdag 31 augustusOrgelconcert, Johan den Hoedt15.30 uur
vrijdag 6 september miniconcert Rivercruises14.30-17.30
zaterdag 7 septemberToeristenconcert, Niels Jan van der Hoek15.30 uur
zaterdag 7 septemberJacob Klink, Kiwanis, bijeenkomst17.30 uur
woensdag 11 september Orgelconcert, Ben van Oosten20.00 uur
donderdag 12 septemberBruidsreportage echtpaar Kornet
donderdag 12 septemberHuwelijksdienst bruidspaar de Ligt, wijk 1, ds Steenks16.00 uur
vrijdag 13 september Karresmusic klassiek concert Ramen in Nood20.00 uur
zaterdag 14 september Toeristenconcert Cor Ardesch15.30 uur
zaterdag 14 septemberMonumentendag/Nationale orgeldaghele dag

Orgelconcerten

De agenda met alleen de orgelconcerten georganiseerd door de werkgroep muziek vindt u hier.

Expositie

In de maanden juli, augustus en september is er in de Jeruzalemkapel een expositie met beelden, portretten, ornamenten en panelen van beeldhouwer Clim Schots.
Op de zaterdagen 13 augustus en 10 september is de beeldhouwer aan het werk.

Verhuur

Er zijn geen aankomende evenementen.