Het Grote Kerk Ordinarium

Het was een lang gekoesterde wens van de kerkenraad om voor de Grote Kerk een eigen Ordinarium te componeren, een zogenaamd ‘Grote Kerk Ordinarium’. Geheel eigen en passend voor onze gemeente.

Cor Ardesch heeft speciaal voor de Grote Kerk Gemeente een ordinarium gecomponeerd. En ook zingt de gemeente het Kyrie en Gloria uit dit ordinarium al tijdens de eredienst. Het is de bedoeling om het hele Ordinarium (Kyrie, Gloria, Credo, Sanctus en Benedictus en het Agnus Dei) gefaseerd in te gaan voeren.  

Cor Ardesch heeft samen met Catrien Posthumus Meyjes een opname gemaakt van het Grote Kerk Ordinarium. Door er naar te luisteren kan het ons als gemeente wellicht helpen om er aan te wennen en ons eigen te maken.

Ook goed om te melden dat het Ordinarium uit de ‘Vogelmis’ ook gewoon in gebruik blijft. We zingen dit maar al te graag!

Opname

Kyrie uit het Grote Kerk Ordinarium
Gloria uit het Grote Kerk Ordinarium
Credo uit het Grote Kerk Ordinarium
Sanctus en Benedictus uit het Grote Kerk Ordinarium
Agnus Dei uit het Grote Kerk Ordinarium

Bladmuziek